Dwie reprezentantki z powiatu brzeskiego wśród finalistek konkursu Miss Opolszczyzny 2019!

0
fot. Prostozopolskiego.pl

Gabriela Danicka i jej siostra Joanna ze Żłobizny powalczą o tytuł Miss Opolszczyzny 2019. Dziewczyny zakwalifikowały się do do finałowej „piętnastki” 4. edycji prestiżowego konkursu piękności. Tegoroczna gala finałowa odbędzie się 18 maja w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu.


– Do udziału w castingu namówiła mnie mama, długo nie mogłam się zdecydować i zgłoszenie wysłałam dzień przed zakończeniem internetowego castingu. Od zawsze myślałam o modelingu lecz wcześniej zabrakło mi odwagi by spróbować, dlatego też mam nadzieję że udział w tym wydarzeniu otworzy mi drzwi na nowe możliwości oraz pozwoli mi się rozwijać i oczywiście będzie to nowa przygoda, która może wnieść wiele dobrego w moje życie – mówi Gabriela Danicka, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Brzegu, w którym aktualnie przygotowuję się do matury.

Tegoroczną maturzystką jest również Joanna. – Do wzięcia udziału w castingu tak naprawę nieświadomie namówiła mnie Natalia Roczniak (I Wice Miss Opolszczyzny 2017). Z ogromnym zainteresowaniem obserwowałam jej poczynania. Od zawsze interesował mnie modeling, więc stwierdziłam że udział w tym wydarzeniu otworzy mi drzwi na wiele nowych możliwości. Jest to też niesamowita przygoda, dzięki której będę mogła się sprawdzić, poznać nowe osoby i dobrze się bawić. Wraz z moją siostrą liczymy na to, że mieszkańcy naszego powiatu będą trzymać za nas kciuki.

Przypomnijmy, że casting do tegorocznego konkursu piękności odbył się w połowie stycznia bieżącego roku. Spośród 22 kandydatek jury wygrało TOP15. Organizatorem wojewódzkich wyborów jest Anna Pabiś 2. Wicemiss Polski 2013 oraz Arkadiusz Wiśniewski Prezydent Miasta Opola. Poniżej TOP 15 finalistek Miss Opolszczyzny 2019:

Justyna Buhl – Opole, Wiktoria Horbacz – Prudnik, Martyna Jagielska – Opole, Ewelina Szwala – Jakubowice, Małgorzata Duda – Opole, Paulina Joniec – Opole, Agnieszka Nowak – Wawelno, Kamila Zelonka – Opole, Tati Grigoryan – Nysa, Natalia Cieślak – Dobrzeń Wielki, Paulina Kwiatkowska – Wołczyn, Milena Kopcisz – Nysa, Gabriela Danicka – Żłobizna, Asia Danicka – Żłobizna, Adrianna Bąk – Opole