Ostatnie dni zapisów do II Zimowego Biegu Morsów i Foczek

0

23 lutego znów pobiegną jedynie w szortach, i to bez względu na panujące warunki atmosferyczne! Organizatorzy II Zimowego Biegu Morsów i Foczek przygotowali dla uczestników nie tylko gorące pakiety startowe, ale także atrakcje towarzyszące, bo jedną z nich będzie spacer po rozżarzonych węglach. Zapisy do udziału w imprezie potrwają do 10 lutego.


– W tym roku mamy nagrody i ciekawe pakiety startowe dla zawodników. W opłacie za udział w biegu będziemy rozdawać koszulki, kubki, gorące posiłki i grzane wino. Za dodatkową opłatą w wysokości 10 zł, gorący posiłek i grzane wino otrzymają osoby towarzyszące biegaczom – mówi Daniel Łubocki, organizator II ZBMiF.

Przypomnijmy, że regulamin biegu oprócz szortów dopuszcza stosowanie czapki, szalika i rękawic, z kolei kobiety mogą używać również koszulki z krótkim rękawem. Zawody odbędą się w trzech kategoriach: bieg w szortach na dystansie 7 km, bieg na 3,5 km oraz Nordic Walking na trasie 3,5 km.

Po zakończonym biegu i wręczeniu nagród przewidziany jest pokaz lodowatych kąpieli oraz chodzenia po rozżarzonych węglach. Nie zabraknie także ogniska, pieczonych kiełbasek i spacerów po lesie. Impreza odbędzie się w miejscowości Borucice k/Brzegu. Zgłoszenia do II Zimowego Biegu Morsów i Foczek można dokonywać na stronie internetowej: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4416