Słoń „Dumbo” przyleciał do OH Kino Oława

1

Już od 29 marca na ekranach oławskiego OH Kino zobaczymy najnowsze filmowe premiery: „Dumbo”, „Miłość i miłosierdzie” oraz „Przedszkolanka”.


„DUMBO” to współczesna, filmowa odsłona klasycznej animacji Disneya z 1941 roku, opowiadająca o młodym słoniu pracującym w cyrku, który dzięki swoim ogromnym uszom posiada zdolność latania. Reżyserem widowiska jest Tim Burton („Alicja w krainie czarów”), który już wielokrotnie udowadniał fakt, że jest prawdziwym wizjonerem potrafiącym sprawić, że na kinowym ekranie dzieje się magia. „Dumbo” to rozrywka dla całej rodziny, piękna historia z morałem, która przypadnie do gustu kinomanom w każdym wieku.
Zwiastun: https://ohkino.pl/olawa/film/492

Drugą nowością jest „MIŁOŚĆ I MIŁOSIERDZIE”, polska produkcja dokumentalno – fabularna opisująca historię Siostry Faustyny Kowalskiej, uznanej przez Kościół Katolicki za świętą. Faustyna zaznaje objawienia Jezusa Chrystusa, który przygotowuje dla niej zadanie krzewienia prawdy o Jego Miłosierdziu. Prawdziwość objawień została potwierdzona przez wielu papieży w tym Jana Pawła II, który w kwietniu 2000 roku ustanowił święto Bożego Miłosierdzia.
Zwiastun: https://ohkino.pl/olawa/film/498

Ostatnią z nowości jest „PRZEDSZKOLANKA”. Kiedy pracująca jako przedszkolanka Lisa (Maggie Gyllenhaal) odkrywa potężny talent poetycki wśród jednego ze swoich podopiecznych postanawia wykorzystać potencjał chłopca, aby jego geniusz nie został zmarnowany. Pragnienie odmiany jego życia i wyniesienia go na piedestał prowadzi jednak do niebezpiecznej obsesji, która może przynieść opłakane skutki.
Zwiastun: https://ohkino.pl/olawa/film/500