Piłkarze Stali powalczą o finał Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim

0
fot. archiwum (mecz Stal Brzeg - Ruch Zdzieszowice)

Jutro (24. kwietnia), o godz. 17:00 na miejskim stadionie w Brzegu odbędzie się półfinałowy mecz wojewódzkiego Pucharu Polski. Drużyna Stali zmierzy się ze swoim ligowym rywalem Ruchem Zdzieszowice.


– „W rundzie wiosennej „Zdzichy” zdobyły dziesięć punktów odnosząc trzy wygrane, jeden remis oraz trzy przegrane. W derbach Opolszczyzny w Zdzieszowicach, Ruch pokonał naszą drużynę 3:1 ale w ostatniej kolejce dość niespodziewanie uległ w Gorzowie niżej notowanemu Stilonowi. W drodze do półfinału Ruch pokonał LZS Walce 4:0, MKS Kluczbork 0:1, Polonię Głubczyce 2:5 oraz w ćwierćfinale Unię Krapkowice 0:3” – informuje na swojej stronie internetowej brzeski klub.

Przypomnijmy, że żółto-niebiescy w drodze do półfinału pokonali Skalnik Gracze 1-2, Agroplon Głuszynę 6:4 (po dogrywce), Victorię Chruścice 0-4 oraz Olimpię Lewin Brzeski 1-9.

Dodajmy, że w drugiej półfinałowej parze zmierzą się przedstawiciele IV Ligi – Polonia Nysa oraz LZS Starowice. Finał Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim rozegrany zostanie 22. maja w Kluczborku.