Rodzina zaginionego dziękuje za pomoc w poszukiwaniach. Mężczyznę odnaleziono na terenie Brzegu

0
Janusz Sieklucki

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o zaginionym Januszu Siekluckim. Po kilku dniach poszukiwań mężczyznę odnaleźli pracownicy Warsztatów Terapii Zajęciowej, na które 54-latek uczęszczał.


W poniedziałek (3. czerwca), mieszkaniec Brzegu został zauważony przy ul. Towarowej. Z nieoficjalnych informacji wynika, że przez kilka dni poszukiwań nocował w jednym z pustostanów w tym rejonie miasta.

W akcję poszukiwawczą pana Janusza zaangażowanych było wiele osób, w tym pracownicy Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Brzeskim Stowarzyszeniu Chorych na SM. Rodzina mężczyzny za pośrednictwem naszego portalu złożyła podziękowania.

„Pragniemy serdecznie podziękować Pani Kierownik WTZ Magdalenie Kłoda i Agnieszce Krzewińskiej oraz całej kadrze WTZ za pomoc i udział w poszukiwaniu zaginionego Janusza Siekluckiego. Serdeczne podziękowania składamy również dla Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Brzegu mł. insp. Mariusza Stelnickiego i mł. asp. Patrycji Kaszuba oraz policjantom za zaangażowanie i wsparcie w poszukiwaniu naszego brata.

Z wyrazami szacunku
Wiesława Gabrowska
Teresa Tobiasz”