Festiwal „3 Kotwice’ tuż, tuż! Artyści i widzowie wspólnie pomogą osobom bezdomnym

0

Już w najbliższą niedzielę (16.06), w brzeskim amfiteatrze odbędzie się II Ogólnopolski Festiwal „3 Kotwice”. Charytatywny koncert przyciągnie w tym roku wiele gwiazd muzyki, a na scenie zagrają: Kamil Bednarek, Peja, Doda, Waldemar Kasta, Freaky Boys, PIH, DONO, Długi DSR oraz Arci Baroyan. Wspólnie z organizatorami imprezy przygotowaliśmy dla naszych Czytelników konkurs, w którym do wygrania jest aż 10 podwójnych zaproszeń na Festiwal.


Przypomnijmy, inicjatorką wydarzenia, z którego dochód zasili osoby bezdomne w Schronisku im. Św. Brata Alberta w Pępicach, jest Joanna Grabiec.

– Zaczynamy w niedzielę (16. czerwca) od godziny 14:00. Na pierwszy ogień zagra Kamil Bednarek, o godz. 16:00 przewidujemy występ zespołu „Długi DSR”, pół godziny później na scenę wejdzie Arci Baroyan. Następnie usłyszymy Freaky Boys, Dodę z zespołem Virgin, Waldemara Kastę, PiH, Dono i finalnie około godz. 23:00 swój koncert zagra Peja. Ci cudowni artyści przyjadą do nas, aby wesprzeć osoby bezdomne, dlatego liczymy na komplet widzów, bo wiemy, że mieszkańcy Brzegu i okolic również są pierwsi do niesienia pomocy potrzebującym – mówi Joanna Grabiec, organizatorka Festiwalu „3 Kotwice”.

Dodajmy, że tygodnik „Panorama Powiatu” oraz portal Brzeg24.pl objęły wydarzenie patronatem medialnym. W ramach współpracy przygotowaliśmy dla naszych Czytelników konkurs!

Nie trzeba odpowiadać na żadne pytania i brać udziału w losowaniu. Tutaj liczy się szybkość działania, a więc wystarczy, że udostępnicie i zalajkujecie na naszym Facebooku post z tym artykułem, a w komentarzu napiszecie imię i nazwisko osoby, z którą chcecie się wybrać do brzeskiego amfiteatru na charytatywny koncert. 10 pierwszych osób (liczy się godzina komentarza) otrzyma specjalne zaproszenie na Festiwal „3 Kotwice”.

WAŻNE: Zwycięskie wpisy zostaną zalajkowane przez profil Panoramy Powiatu. Zaproszenia będzie można odebrać kontaktując się z organizatorami Festiwalu pod numerem tel. 881-705-708.