To już pewne! Brzeżanin wystąpi w polskiej edycji programu „Ninja Warrior”

0
fot. materiały prasowe

Na początku maja informowaliśmy na łamach naszych mediów, że Wojciech Borkowski zakwalifikował się do castingu polskiej edycji programu „Ninja Warrior”. Dzisiaj już wiadomo, że brzeżanin zaliczył test sprawnościowy i jesienią zobaczymy Wojtka w akcji na ekranach telewizorów.


Przypomnijmy, że projekt „Ninja Warrior” narodził się 22 lata temu w Japonii i szybko podbił serca widzów w wielu krajach. Uczestnicy programu muszą zmierzyć się z niezwykle trudnym torem przeszkód. Aby go pokonać, nie wystarczy siła mięśni. Sam udział w programie jest dla uczestników sprawdzianem wytrzymałości, odwagi, hartu ducha oraz sprawności fizycznej.

Wojciech Borkowski już na poprzednich etapach eliminacji pokonał setki kandydatów, którzy walczyli o miano wojownika Ninja. Od tej pory jego przeciwnikami będą własne słabości.

– Po castingu sprawnościowym czekałem na informację od producentów programu i w końcu dotarła, że zakwalifikowałem się. Teraz mam czas na przygotowania i treningi. W zasadzie, to już nie mogę się doczekać, aby pokonać pierwsze tory przeszkód, a korzystając z okazji chcę podziękować wszystkim osobom, które mi kibicują i wspierają dobrym słowem – mówi Wojciech Borkowski.

Dodajmy, że program „Ninja Warrior” będzie można oglądać na antenie Polsatu. Przebojowe show testujące sprawność uczestników budzi ogromne emocje na całym świecie. „Ninja Warrior” jest emitowany w kilkudziesięciu krajach, a jego zwycięzcy stają się legendami i ulubieńcami widzów.