„Król Lew” na wielkim ekranie, czyli kino Odra zaprasza na najnowszą produkcję Disneya!

0

W bieżącym tygodniu w Kinie Odra żegnamy się już z Maxem, Chloe, Tuptusiem i ich sekretnym życiem (ostatnie seanse w czwartek 18 lipca), by premierowo powitać na dużym ekranie „Króla Lwa” – najnowszą oczekiwaną produkcję Disneya. Do czwartku będzie można jeszcze obejrzeć kolejną część kosmicznej komedii science fiction – „Men In Black International” oraz najnowszy thriller akcji w reżyserii Luca Bessona – „Anna”. A 20 lipca o godz. 18:00, w 50. rocznicę lądowania człowieka na księżycu, zapraszamy do Kina Odra na jedyny pokaz filmu „Apollo 11”! Dodatkowo informujemy, że w lipcu i sierpniu Kino Odra oraz kasa OWE Odra będą nieczynne w poniedziałki. Zapraszamy od wtorku do niedzieli. Godziny pracy kasy: wtorek – piątek: 12:30-20:30, sobota – niedziela: kasa jest czynna 1 godzinę przed seansem oraz 15 min. po rozpoczęciu ostatniego seansu.


„Sekretne życie zwierzaków domowych 2”
Ostatnia szansa, żeby obejrzeć nowe ekscytujące przygody Maxa, Duka, Chloe, Tuptusia i spółki znanych z komedii „Sekretne życie zwierzaków domowych”. Poznajemy dalsze losy najsłodszych zwierzaków świata, które gdy tylko zamykamy drzwi, wychodząc do szkół i pracy, prowadzą swoje pełne przygód sekretne życie.
Więcej informacji, zwiastun i bilety online na: http://kultura.olawa.pl/filmy/sekretne-zycie-zwierzakow-domowych-2/

„Men In Black International”
„Men in Black” to marka sama w sobie. Być może najbardziej odjechana seria w historii komedii jako gatunku, a szczypta science fiction dodaje jej kosmicznego uroku.
Men in Black zawsze chronili Ziemię przed szumowinami z innych planet. W tej części zmierzą się z największym globalnym zagrożeniem w historii – w ich organizacji jest… wtyczka.
Więcej informacji, zwiastun i bilety online na: http://kultura.olawa.pl/filmy/men-in-black-international/

„Anna”
Odkryta przez paryskiego łowcę talentów piękna Anna Poliatova błyskawicznie pnie się po szczeblach drabiny sukcesu trafiając do ekskluzywnego kręgu supermodelek. To jednak tylko etap na drodze do prawdziwego celu. Urodą i wdziękiem posługuje się jak niebezpieczną bronią. Ulegają jej najpotężniejsi mężczyźni i najpiękniejsze kobiety. Zna tajemnice o jakich nie śniło się zwyczajnym śmiertelnikom. Uwikłana w walkę dwóch największych światowych potęg wywiadowczych, Anna zdaje sobie sprawę, że dla swoich mocodawców warta jest tyle, ile skrywane przez nią sekrety. Dzięki nim, gdy przyjdzie czas, będzie musiała zmienić zasady gry, w której stawką okaże się jej życie.
Więcej informacji, zwiastun i bilety online na: http://kultura.olawa.pl/filmy/anna/

„Król Lew”
Nowy film Disneya „Król Lew” to jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów roku. Film w reżyserii Jona Favreau to pod względem fabuły wierny remake niezapomnianej i kultowej wręcz animacji z 1994 roku, w którym usłyszymy kilka oryginalnych piosenek.
Młody lew Simba ucieka ze swojego królestwa, kiedy jego ojciec Mufasa zostaje zamordowany przez swojego brata Skazę. Stryj oskarża Simbę o śmierć ojca i wypędza z Lwiej Krainy. Młody lew, odbywszy lekcję życia, powróci do Lwiej Krainy, aby zająć swe miejsce w wielkim kręgu życia. W filmie głosu do amerykańskiego dubbingu użyczają m.in: Beyoncé, Billy Eichner czy Seth Rogen. W polskiej obsadzie biorą udział m.in.: Wiktor Zborowski, Danuta Stenka, Jerzy Stuhr i Maciej Stuhr.

Od czasu amerykańskiej premiery filmu pojawiają się bardzo pozytywne oceny, a sam obraz wywołuje różne emocje. Jedno nie ulega wątpliwości – „Król Lew” to przełomowe wizualne doświadczenie. Osiągnięcie techniczne, które nie ma sobie równych i sprawia, że chwilami mamy wrażenie oglądania filmu przyrodniczego, a nie fabularnego, przygodowego. Rozmach i bogactwo obrazu udowadniają jak siłę niosą ze sobą filmy Disneya i jak potrafią wpływać na całe pokolenia.

Zapraszamy do Kina ODRA na wersję z dubbingiem oraz z napisami. Pełny repertuar dostępny jest na kultura.olawa.pl. Przypominamy też o naszej promocji „Rodzina chodzi do kina” skierowanej do rodziców i dzieci. Bilety rodzinne przysługują minimum 3-osobowym rodzinom z co najmniej jednym dzieckiem do lat 12 i co najmniej jedną osobą dorosłą. Przy tej promocji cena biletu dla rodzica jest taka sama jak biletu dla dziecka.Więcej informacji, zwiastun i bilety online na: http://kultura.olawa.pl/filmy/krol-lew/

„Apollo 11”
W dniu 20 lipca br. media na całym świecie będą przypominać nam wydarzenie sprzed 50 lat – rocznicę pierwszego lądowania człowieka na księżycu. Na wielu kanałach telewizyjnych będzie można oglądać dziesiątki filmów na ten temat, ale Centrum Sztuki w Oławie z tej okazji proponuje wyjątkowy seans w Kinie Odra, zabierając widzów w podróż do złotej ery badań kosmicznych.

„Apollo 11” w reżyserii Todda Douglasa Millera to fascynujący dokument, który dzięki dotąd niepublikowanym materiałom daje unikalne doświadczenie uczestnictwa w najsłynniejszej misji NASA. Stworzony z niedawno odnalezionych źródeł film o legendarnej misji NASA – Apollo 11, zmontowany od zera i w pełni odrestaurowany tworzy niepowtarzalny klimat tamtych wydarzeń. Przy akompaniamencie hipnotyzującej muzyki dosłownie zanurzycie się w ten niezwykły czas 1969 roku i będziecie uczestniczyć w przełomowym wydarzeniu: gdy ludzkość wykonała wielki krok ku przyszłości. Oglądając film, odnosi się wrażenie, że nie jest to dokument, ale film fabularny. Zapraszamy w sobotę 20 lipca o godz. 18.00 na jedyny pokaz filmu „Apollo 11”.

Bilety w cenie 25 zł dostępne w kasie OWE Odra i online.
Więcej informacji, zwiastun i bilety online na: http://kultura.olawa.pl/wydarzenia/apollo-11-w-kinie-odra/


UWAGA KONKURS!

Redakcja tygodnika Panorama Powiatu oraz portalu Brzeg24.pl przygotowała dla Czytelników konkurs, w którym do wygrania jest aż 7 biletów na dowolnie wybrany seans w Kinie Odra. Nie trzeba odpowiadać na żadne pytania i brać udziału w losowaniu. Tutaj liczy się szybkość działania, a więc wystarczy, że udostępnicie i zalajkujecie na naszym Facebooku post z tym artykułem, a w komentarzu oznaczycie osobę, z którą chcielibyście wybrać się do kina. Siedem pierwszych osób (wpisów), które spełnią trzy powyższe warunki otrzyma zaproszenie dla jednej osoby do Kina Odra w Oławie.

WAŻNE: Bilety będzie można zrealizować na dowolnie wybrany film lub bajkę z repertuaru Kina Odra. Zwycięskie wpisy konkursowe zostaną „zalajkowane” przez profil Panoramy Powiatu. Bilety będzie można odebrać w naszej redakcji w Brzegu przy ul. Piastowskiej 2 (od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 15:00) najpóźniej do 30 lipca 2019 roku. Dodatkowe informacje pod numerem tel. 690 80 30 70.