Stal zagra na własnym boisku z Polonią Bytom. Do Brzegu wybierają się kibice gości

0
fot. archiwum

W sobotę (21. września), o godzinie 16:00 na Miejskim Stadionie w Brzegu odbędzie się mecz piłkarski w ramach 8. kolejki III ligi. Drużyna żółto-niebieskich podejmie na własnym terenie Polonię Bytom. Ze względu na przyjazd kibiców gości przy stadionie wprowadzone zostaną zmiany organizacyjne.


W ligowej tabeli pomiędzy zespołami jest tylko 1 pkt różnicy na korzyść Stali. Spotkanie przy ul. Sportowej z pewnością będzie emocjonujące, a na głośny doping będą mogły liczyć obie drużyny, bowiem do Brzegu przyjedzie kilka autokarów z grupą 300 kibiców Polonii Bytom.

– „Ze względu na bardzo liczną grupę kibiców gości (300 osób) i w uzgodnieniu z Władzami Miasta oraz Policji w organizacji meczu nastąpiły liczne zmiany. Najważniejsza to ta, iż trybuna B (od parku) będzie przeznaczona dla kibiców gości, więc naszych sympatyków zapraszamy na trybunę A. Przypominamy, iż goście dysponują liczbą 300 biletów i więcej kibiców przyjezdnych ze względu na ograniczenia tzw. „klatki” nie będzie możliwości wpuścić na stadion. W przypadku próby wejścia sympatyków Polonii na trybunę A, nie zostaną oni wpuszczeni i skierowani na trybunę B” – czytamy w komunikacie brzeskiego klubu.

Ponadto, w sobotę od godz. 13:00 zamknięte dla ruchu pojazdów zostaną ulice: Kilińskiego, Sportowa oraz Kusocińskiego (od skrzyżowania z Kilińskiego/Wyszyńskiego do Kusocińskiego/Kochanowskiego). Ta zmiana spowodowana jest wyłączeniem z użytku parkingu głównego przy Stadionie Miejskim.

– „W dniu meczu parking będzie niedostępny dla kibiców obu drużyn dlatego też prosimy naszych kibiców o uwzględnieniu tego faktu. Prosimy także wszystkich, którzy wybierają się na to spotkanie o szybsze przybycie, a związane to jest z ostrzejszą i szczegółowa kontrolą każdego wchodzącego na Stadion Miejski. Procedury te mogą wydłużyć czas oczekiwania na zakup biletu i wejście na trybunę. Za wszelkie niedogodności przepraszamy, ale względy bezpieczeństwa są dla klubu najważniejsze” – wyjaśniają przedstawiciele Stali Brzeg.