Wojciech Borkowski w „Ninja Warrior”!

0
fot. Polsat / materiały prasowe

Od września na antenie Polsatu widzowie mogą podziwiać zmagania uczestników polskiej edycji programu „Ninja Warrior”. Wśród nich znajduje Wojciech Borkowski. Sprawność, szybkość i siłę brzeżanina zobaczymy już jutro (24. września) o godz. 20:05 w Polsacie!


Przypomnijmy, że Wojtek zakwalifikował się do castingu programu na początku maja. Miesiąc później zaliczył test sprawnościowy i oficjalnie stał się uczestnikiem przebojowego show, które budzi emocje na całym świecie.

Projekt „Ninja Warrior” narodził się 22 lata temu w Japonii i szybko podbił serca widzów w wielu krajach. Uczestnicy programu muszą zmierzyć się z niezwykle trudnym torem przeszkód. Aby go pokonać, nie wystarczy siła mięśni. Sam udział w programie jest dla uczestników sprawdzianem wytrzymałości, odwagi, hartu ducha oraz sprawności fizycznej.

Chętnych do tytułu wojownika Ninja nie brakuje. Bez wątpienia na takie miano zasługuje Wojciech Borkowski, który swoją przygodę z bieganiem i pokonywaniem trudnych przeszkód rozpoczął od zainteresowania parkourem i freerunningiem. Czy brzeżanin pokona tor przeszkód i awansuje do kolejnego etapu? Przekonamy się już jutro!