Towarzystwo Przyjaciół Dzieci organizuje wypoczynek letni dla dzieci. Są jeszcze wolne miejsca na dwóch turnusach

0

Wychodząc naprzeciw  zapotrzebowaniu dzieci i ich rodziców Oddział Powiatowy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Brzegu (TPD) organizuje kolonie w miejscowości Jarosławiec. Ośrodek w Jarosławcu BARKA  (znany naszym dzieciom) spełnia, jako jedyny z naszych partnerów, wymogi Ministra Zdrowia, Ministra Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

Zachęcamy rodziców, po okresie zamknięcia dzieci w domach z powodu pandemii, aby wysłały swoje pociechy na rekonwalescencję , która poprawi dzieciom  kondycję psychofizyczną i zmieni nastrój dzieci na nadchodzący rok szkolny. 

Ośrodek zgodnie z wskazaniami i przepisami, przyjmie mniej dzieci w pokojach  zamiast 6 osób , będzie 4 osoby) zachowując 4 metry dla każdego dziecka. Domki z pełnym węzłem sanitarnym na z zachowaniem wymagań i instrukcji  postępowania oraz utrzymywania higieny osobistej dzieci na bieżąco. Grupy wychowawcze pomniejszone ilościowo na jednego wychowawcę. Obiekt zamknięty dla osób postronnych. Plaża wydzielona wraz z ratownikami na wyłączność naszej grupy . Do plaży blisko, która położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka.

PIERWSZY TURNUS W TERMINIE OD 07.07 DO 19.07.07.2020 ORAZ TURNUS TRZECI: OD 06.08 DO 18.08.2020 R. ZAPRASZAMY  RODZICÓW ABY ZDECYDOWALI SIĘ I ZAPISALI DZIECI NA WYJAZD. NAPRAWDĘ WARTO.

To będą niezapomniane wakacje, biorąc pod uwagę okres w jakim dzieci znajdują się obecnie. Wszystkie informacje otrzymają Państwo dzwoniąc  na numer telefonu:  512 247 908, do biura 692 896 454, na stronie internetowej http://tpdbrzeg.pl i w biurze TPD przy ul. Jagiełły 23 w Brzegu: we wtorki od 11.00 do 13.00 oraz w czwartki: od godz. 16.00 do 18.00.

TPD w Brzegu specjalizuje się w organizowaniu wypoczynku dzieci i młodzieży. Umiemy to robić czego dowodem są zawsze zadowolone dzieci po powrocie z naszych kolonii. Tym razem tez tak będzie. Program będzie tak zorganizowany aby dzieci bezpiecznie mogły osiągnąć szczyt zadowolenia i satysfakcji. Konkursy tańca, śpiewu (karaoke), turnieje, prace plastyczne, wycieczki piesze, obcowanie z przyrodą, rozgrywki sportowe indywidualne i zespołowe, obrzędy kolonijne itp.