Śmiertelny wypadek motocyklisty

0
2__1024x768_.jpg
fot. archiwum / wypadek motocyklisty

Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku motocyklisty w miejscowości Gnojna (gmina Grodków). Do zdarzenia doszło dziś (14.07) prawdopodobnie w późnych godzinach wieczornych


– Zgłoszenie otrzymaliśmy ok. godz. 21:20. Nasze działania polegały m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Do akcji zadysponowane zostały dwa zastępy JRG z Grodkowa oraz jeden OSP Gnojna – mówi mł. asp. Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że po przyjeździe służb ratunkowych kierowca motocykla już nie żył. Mężczyzna znajdował się poza jezdnią, był przygnieciony motocyklem. Na razie nie wiadomo, czy w zdarzeniu brały udział inne pojazdy.

– Czynności prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nysie. Ciało 59-letniego mieszkańca powiatu strzelińskiego zostało zabezpieczone do przeprowadzenia sekcji zwłok. Na razie nie jest znana bezpośrednia przyczyna zgonu mężczyzny – mówi mł. asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy KPP w Brzegu.