Starostwo poinformowało o zamknięciu wydziału komunikacji. Wszyscy pracownicy w izolacji lub na kwarantannie

0
fot. Starostwo Powiatowe w Brzegu

Dziś (10.11) rano, Starostwo Powiatowe w Brzegu poinformowało, że wydział komunikacji znajdujący się w budynku urzędu miasta przy ul. Robotniczej 12 będzie nieczynny do odwołania. Bezpośrednią przyczyną takiej decyzji są potwierdzone przypadki zakażeń koronawirusem wśród pracowników


– „Od dnia 10.11.2020 do odwołania, Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Brzegu przy ul. Robotniczej 12 jest NIECZYNNY ze względu na skierowanie wszystkich pracowników w w/w lokalizacji , którzy otrzymali pozytywny wynik na SARS-CoV-2 (COVID-19) lub mieli kontakt z osobą pozytywnie zdiagnozowaną, odpowiednio na izolację w warunkach domowych lub kwarantannę. O wznowieniu pracy Wydziału poinformujemy na www.brzeg-powiat.pl, na profilu Powiatu na Facebooku oraz na drzwiach wejściowych” – czytamy w komunikacie brzeskiego starostwa.

W sprawach praw jazdy kierowców, rejestracji pojazdów i transportu, wszelkie pisma i przesyłki można wysyłać poprzez platformę ePUAP, mailowo na adres: starostwo@brzeg-powiat.pl lub pocztą tradycyjną. Ze względu na taką formę korespondencji należy liczyć się z opóźnieniami w załatwieniu spraw.