Kabaret Paranienormalni z programem „Bez znieczulenia” wystąpi w Brzeskim Centrum Kultury

0
fot. Kabaret Paranienormalni

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni! Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem? Przyjeżdża do Brzegu i obraca wszystko w żart!


Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena. „Bez znieczulenia' to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina? I najważniejsze – czy teściowa to też rodzina ? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

Artyści wystąpią na scenie Brzeskiego Centrum Kultury 26.04.2021 r. o godzinie 19:00. Czas trwania programu to prawie 2 godziny, a cena biletu, który już można zarezerwować na stronie www.biletyna.pl, wyniesie 60,00 zł. Zamówienia grupowe przyjmowane są pod nr tel.: 608-785-994.

Dla Czytelników portalu Brzeg24.pl oraz tygodnika Panorama Powiatu mamy jeszcze lepszą wiadomość. Obserwujcie nasze media i wypatrujcie konkursu, w którym do wygrania będą wejściówki na występ kabaretu Paranienormalni w Brzegu.