Rodzina tragicznie zmarłego kierowcy z Opola potrzebuje wsparcia

0

Wypadek samochodowy, do którego doszło kilka dni temu na obwodnicy Opola, to jedno z najtragiczniejszych zdarzeń jakie można sobie wyobrazić na drodze. Poruszyło ono nie tylko mieszkańców Opolszczyzny, ale również innych regionów Polski.

W miniony czwartek (18.02), w zderzeniu czołowym osobówki i busa zginął 41-letni mieszkaniec Opola. Śledczy wciąż ustalają okoliczności wypadku, jednak wiadomo, że auto pana Tomasza szybko stanęło w płomieniach…
Dla bliskich mężczyzny, to niewyobrażalna tragedia. Rodzina potrzebowała przede wszystkim pomocy psychologa, dlatego rodzina pana Tomasza skontaktowała się w tej sprawie z brzeską fundacją.

 • „Nie da się opisać słowami, co Ci ludzie czują. Nawiązaliśmy kontakt z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej MOP w Opolu i udało się załatwić panią psycholog, która natychmiast zainteresowała się rodzicami, rodzeństwem i partnerką tragicznie zmarłego kierowcy. Dzisiaj otrzymałam również informację od rodziny zmarłego, że potrzebują wsparcia finansowego na godny pochówek swojego najbliższego, bo zasiłek wypłacany z ZUS nie pokryje wszystkich niezbędnych kosztów” – mówi Anna Głogowska, prezes Fundacji Moc i siła z Brzegu.

  W tym celu można dokonywać darowizny na konto Fundacji:
  Fundacja Moc i Siła
  Plac Młynów 9/2
  49-300 Brzeg
  nr konta: 45 1090 2141 0000 0001 4714 2366
  Tytuł wpłaty: Na pogrzeb p. Tomasza

Dodajmy, że bliscy pana Tomasza apelują także o uszanowanie ich żałoby i powściągliwość w komentarzach na forach internetowych.