W lodówce miał topione masło z marihuaną. Ponad kilogram narkotyków w mieszkaniu 32-latka z Brzegu

0
fot. KPP w Brzegu
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Brzegu zatrzymali 32-letniego brzeżanina. Z ich wcześniejszych ustaleń wynikało, że mężczyzna może mieć związek z przestępczością narkotykową. W mieszkaniu podejrzanego zabezpieczono ponad kilogram marihuany, 30 gramów amfetaminy, kilkanaście tabletek ecstasy (MDMA) i 300 gramów topionego masła z marihuaną.

  • „Kilka dni temu kryminalni z Brzegu zauważyli podejrzewanego mężczyznę na ulicy i zatrzymali go. Wówczas ich przypuszczenia się potwierdziły. 32-latek posiadał przy sobie kilkanaście woreczków z różnymi narkotykami. Podczas dalszych czynności w mieszkaniu zatrzymanego śledczy ujawnili kolejne porcje zakazanych substancji. Wszystko było ukryte w szafkach. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad kilogram marihuany, 30 gramów amfetaminy i kilkanaście tabletek ecstasy. Dodatkowo w lodówce funkcjonariusze znaleźli ponad 300 gramów topionego masła z marihuaną” – informuje mł. asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy KPP w Brzegu.

    Mieszkaniec Brzegu usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, do którego się przyznał. Grozi mu do 10 lat więzienia.
KPP w Brzegu