Bilety na występ kabaretu Neo-Nówka jeszcze są dostępne

0

Już w najbliższą niedzielę (18.07) o godzinie 18:00, w brzeskim amfiteatrze wystąpi kabaret Neo-Nówka. Artyści zaprezentują swój jubileuszowy program, bo w tym roku obchodzą swoje 20-lecie. Bilety na występ są jeszcze dostępne na oficjalnych platformach sprzedażowych, ale przypominamy również, że kilkanaście wejściówek pozostało do odebrania przez zwycięzców w naszym konkursie.


Okazja na poprawę humoru jest wyborna, ponieważ tego dnia będzie można zobaczyć na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Kabaret Neo-Nówka gwarantuje niezwykły jubileusz, bez sztampy, z luzem, dużą dozą improwizacji i nowości. Na scenie zobaczymy także zespół „Żarówki”, który zadba o oprawę muzyczną.

Bilety na występ są do nabycia >>>TUTAJ<<< oraz na oficjalnej platformie sprzedażowej kabaretu https://neobilety.pl/#wydarzenie18936. Wejściówki można również nabyć w Brzeskim Centrum Kultury.

Przypominamy także, że jeśli ktoś wziął udział w naszym konkursie i wygrał bilet, to może odebrać go najpóźniej do piątku (16.07), do godz. 15:00. Lista zwycięzców została opublikowana pod artykułem konkursowym oraz w poście konkursowym na Facebooku.