KONKURS! Mamy dla Czytelników bilety na rejsy statkiem po Odrze

0
fot. "Cyranka" i "Smocza łódź" czekają na turystów w brzeskiej marinie

Od początku wakacji prywatny armator uruchomił w Brzegu wodną atrakcję. Mowa o rejsach po Odrze w dół rzeki, gdzie można podziwiać przyrodę i krajobrazy doliny Odry. Dzięki współpracy naszej reakcji z właścicielem dwóch łodzi, mamy dla naszych Czytelników konkurs, w którym do wygrania są bilety na godzinną wyprawę po rzece.


Przypomnijmy, że do dyspozycji turystów pozostaje drewniana i bardziej klimatyczna „Smocza łódź” oraz nieco nowocześniejsza i bardziej komfortowa „Cyranka”. Rejsy w dół rzeki odbywają się od poniedziałku do piątku o godz. 17:00, a w soboty i niedziele dwa razy: o godz. 11:00 i 17:00. Każda z łodzi może zabrać na pokład do 12 osób. Koszt godzinnego rejsu wynosi 20 zł od osoby dorosłej, 15 zł dla dzieci do 15 lat, a najmłodsi marynarze do lat 3 popłyną bez żadnej opłaty.

Wspólnie z armatorem i właścicielem statków Grzegorzem Turskim, przygotowaliśmy konkurs dla Czytelników portalu Brzeg24.pl oraz tygodnika Panoramy Powiatu. W tym tygodniu do wygrania jest 10 biletów na rejs wybranym statkiem. Termin i godzinę podróży należy ustalić telefonicznie pod nr 603-893-791, a bilety będzie można wykorzystać do końca sierpnia.

Zasady zabawy są bardzo proste, a więc nie trzeba odpowiadać na żadne pytania. Żeby wziąć udział w losowaniu biletów wystarczy zalajkować ten artykuł na Facebooku Panoramy Powiatu i udostępnić go. Konkurs trwa od 20 do 25 lipca 2021 r. W poniedziałek (26. lipca) przeprowadzimy losowanie dziesięciu zwycięzców, a lista osób zostanie opublikowana pod tym artykułem oraz w poście konkursowym na Facebooku.


Konkurs rozstrzygnięty! Poniżej publikujemy listę osób, które wygrały bilet na rejs statkiem po Odrze oraz nagranie z przebiegu losowania. W celu odebrania biletów prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 690-80-30-70, najpóźniej do piątku (30.07.2021 r.) do godz. 15:00.
LISTA ZWYCIĘZCÓW W KONKURSIE:
Agnieszka Gąsiorek, Adriana Łączyk, Natalia Dariusz Majdaniuk, Katarzyna Małgorzata, Asia Szwec, Maria Maciol, Aga Mańka Nowak, Monika Dabioch, Hania Frania, Dorota Oleksik
.