Wypadek na DK 94 w Skorogoszczy. Możliwe utrudnienia w ruchu

0
fot. KP PSP w Brzegu

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia, do którego doszło dzisiaj (27.07) w Skorogoszczy. Ze zgłoszenia wynikało, że auto osobowe wypadło z drogi i zaczęło się palić. Na miejsce zadysponowano strażaków policję oraz zespół ratownictwa medycznego.


  • „Ze wstępnych ustaleń wynika, że pożar pojazdu został ugaszony przed przybyciem służb. Kierowca osobówki opuścił auto o własnych siłach. Policjanci ustalają przyczynę zdarzenia” – mówi nam asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.
  • Zgłoszenie o wypadku i pożarze pojazdu wpłynęło kilka minut po godz. 16. Do akcji zadysponowane zostały dwa zastępy JRG z Brzegu oraz po jednym OSP ze Skorogoszczy i Lewina Brzeskiego. Pożar auta został ugaszony przez osoby postronne przed naszym przybyciem. Działania głównie polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i sprawdzeniu pojazdu kamerą termowizyjną. Ruch na DK 94 odbywa się na chwilę obecną wahadłowo” – informuje mł. asp. Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.