Zderzenie motocyklisty z busem. Jedna osoba poszkodowana

0
fot. Czytelnik

Dzisiaj (13.09), około godz. 8:30 do służb wpłynęło zawiadomienie o wypadku, do którego doszło na drodze powiatowej 1169O. Na wylocie z miejscowości Błota w kierunku Leśnej Wody, motocyklista zderzył się z dostawczym fordem.


  • „Do akcji zadysponowane zostały dwa zastępy JRG z Brzegu wraz z zastępcą dowódcy jednostki oraz OSP Błota. Nasze działania polegają na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej” – mówi mł. asp. Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.
  • „Policjanci prowadzą na miejscu zdarzenia czynności wyjaśniające, w jakich okolicznościach doszło do zderzenia motocyklisty z dostawczym fordem. Na tę chwilę nie są znane żadne szczegóły” – informuje asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.

    AKTUALIZACJA
    – „Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Sprawcą był 36-letni kierowca motocykla. Został on ukarany mandatem w wysokości 300 zł, a dodatkowo na jego konto trafiło 6 pkt karnych” – wyjaśnia Patrycja Kaszuba z brzeskiej komendy.