Studio filmowe poszukuje statystów z Brzegu i okolic. Zainteresowani wystąpią w serialu historycznym

0

„Legancy” to najnowsza produkcja polsko-holenderska w reżyserii Diederika Van Rooijena. Serial przedstawi historię o miłości, rodzinnych więzach i relacjach naznaczonych wojennymi doświadczeniami. Zdjęcia do filmu będą kręcone 24 i 25 września w Nowych Smarchowicach, dlatego wrocławskie Studio MKM poszukuje osób z Brzegu i okolic, które wcielą się w role żołnierzy niemieckich i ludności cywilnej.


  • „Serdecznie zapraszamy do udziału w historycznym serialu „LEGACY”. Na potrzeby filmu przeniesiemy się do lat 40-ych ubiegłego wieku. 24 i 25 będziemy kręcić sceny, do których zapraszamy mieszkańców Brzegu i okolic, którzy jako statyści wcielą się w postacie żołnierzy niemieckich i ludności cywilnej. Poszukujemy panie i panów w wieku 20-65 lat oraz dzieci w wieku 7-15 lat. Zapewniamy niesamowitą atmosferę i przygodę oraz wynagrodzenie za każdy dzień zdjęciowy” – informują przedstawiciele studia filmowego.

Zgłoszenie z dopiskiem „WOJNA”, zawierające imię i nazwisko, nr telefonu, aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki można wysyłać na adres mailowy: adam@mkmstudiofilm.pl.