Wojtek Borkowski powalczy w finale Ninja Warrior Polska!

0
(fot. Polsat / Maciej Piórko)

Już dzisiaj (12.10), na antenie Polsatu o godz. 20:05 rozpocznie się finałowy odcinek 4. edycji programu Ninja Warrior Polska. Wśród 24 uczestników jest Wojtek Borkowski. Brzeżanin zdominował wcześniej kwalifikacje, a następnie wywalczył w bezpośrednim pojedynku „złoty bilet” do finału.


To będzie historyczny finał polskiej edycji Ninja Warrior. Po raz pierwszy w naszym kraju znajdzie się zawodnik, który pokona w wyznaczonym limicie czasu aż trzy finałowe tory przeszkód i będzie mógł zmierzyć się ze słynną Górą Midoriyama. W tym miejscu warto zaznaczyć, że wejście na szczyt Midoriyama udało się do tej pory jedynie 9 wojownikom Ninja na świecie.

Czy Wojtkowi uda się dołączyć do tego elitarnego grona? Przekonany się już dzisiaj.

  • „Przed nami trzy tory z przeszkodami o rożnym stopniu trudności. W finale mamy też wyznaczony limit czasowy na ich pokonanie, a więc presja będzie jeszcze większa niż w kwalifikacjach i półfinałach. Zachęcam wszystkich mieszkańców Brzegu i okolic do oglądania wielkiego finału. Trzymajcie za mnie kciuki, na pewno dam z siebie wszystko!” – mówi Wojtek Borkowski.