W niedzielę startuje II Triathlon w Lewinie Brzeskim

0
Reklama

Już w najbliższą niedzielę (3. września) o godz. 10:00, na miejskiej plaży w Lewinie Brzeskim odbędzie się 2. edycja lewińskiego triathlonu. Zawodnicy będą musieli przepłynąć dystans 475 metrów, później pokonać na rowerze trasę liczącą około 22 km, a na końcu przebiegnąć 4,5 km.


  • „Zapraszam na plażę miejską w Lewinie Brzeskim, gdzie od godziny 10:00 zawodnicy rozpoczną swoje zmagania. Zachęcam także do kibicowania o skorzystania ze strefy sportu dla dzieci. Atrakcje czekają, a zatem do zobaczenia 3. września” – mówi Artur Kotara, burmistrz Lewina Brzeskiego.

Zawody sportowe zostaną rozegrane w dwóch kategoriach – indywidualnej oraz sztafecie. Limit zawodników w wyścigu indywidualnym wynosi 150 osób, natomiast w sztafecie 60 osób, czyli 20 drużyn. Aktualnie pozostały ostatnie wolne miejsca, a rejestracji można dokonać na stronie internetowej: wyścig indywidualny https://www.zmierzymyczas.pl/1654/ii-triathlon-lewin-brzeski.html lub sztafeta https://www.zmierzymyczas.pl/1655/ii-triathlon-lewin-brzeski-sztafeta.html.

Dodajmy, że organizatorem wydarzenia jest firma Fizjoterapia Wesołowski z Lewina Brzeskiego, a współorganizatorem Urząd Miasta i Gminy w Lewinie Brzeskim.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Reklama