Sprawca kolizji poczekał na służby, a poszkodowany… uciekł z miejsca zdarzenia

0
fot. KP PSP w Brzegu / asp. Rafał Szczepaniak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Brzegu ustalają tożsamość kierowcy audi, który uczestniczył w kolizji na drodze krajowej nr 39 pomiędzy Brzegiem a Pisarzowicami. Do zdarzenia doszło w sobotę (23. września) około godz. 23:10. Co ciekawe, sprawca kolizji czekał na przyjazd służb, natomiast poszkodowany uciekł.


  • „Kierujący pojazdem marki toyota wyjeżdżając z drogi wewnętrznej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla pojazdu marki audi. 28-letni kierowca i 30-letnia pasażerka odnieśli lekkie obrażenia ciała, natomiast kierowca audi oddalił się z miejsca zdarzenia i trwa ustalanie jego tożsamości” – mówi nam asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.

To niecodzienna sytuacja, bo o ile zdarza się, że sprawcy kolizji uciekają z miejsca zdarzenia, o tyle poszkodowani czekają na przyjazd służb. Niewykluczone, że tym razem poszkodowany miał na sumieniu inne przewinienie, a możliwości jest sporo. Wiadomo, że audi nie było skradzione.

Dodajmy, że w akcji ratowniczej brały udział dwa zastępy straży pożarnej JRG z Brzegu oraz jeden OSP z Lubszy. W trakcie prowadzonych działań ruch na DK39 był zablokowany w obu kierunkach.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama