Trwają zapisy do 10. edycji „Lewin Biega”

0
fot. archiwum
Reklama
Reklama

Już za niespełna dwa tygodnie, bo 22. października,  wystartuje 10. edycja lewińskiego biegu ulicznego. Zawody cieszą się sporym zainteresowaniem, dlatego zwiększono limit uczestników w kategorii Nordic Walking, natomiast na liście startowej biegu głównego na dystansie 10,8 km pozostały ostatnie wolne miejsca.


Przypomnijmy, że trasa biegu w Lewinie Brzeskim prowadzi ulicami miasta oraz malowniczymi ścieżkami wzdłuż Nysy Kłodzkiej. Zawody sportowe mają charakter otwarty i adresowane są do wszystkich chętnych uczestników, niezależnie od wieku, bo oprócz biegu głównego na dystansie 10,88 km, przygotowano również kategorię marszu w formule Nordic Walking (5,44 km) oraz biegu towarzyszącego dla dzieci.

Start i meta zlokalizowane zostały tradycyjnie na Rynku w Lewinie Brzeskim. Biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży startują o 10:00, a bieg główny oraz Nordic Walking rozpoczną się punktualnie o 13:00.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Reklama

– „Ważna informacja jest w tej chwili taka, że decyzją burmistrza Lewina Brzeskiego, zwiększony został limit miejsc na Nordic Walking o 40! Zapisy poprzez stronę internetową: https://www.zmierzymyczas.pl/edit/1776/x-otwarty-bieg-uliczny-i-marsz-nordic-walking-lewin-biega.html” – czytamy w komunikacie Urzędu Miasta w Lewinie Brzeskim.

Więcej informacji, w tym regulamin zawodów, formularz zgłoszenia oraz niezbędne oświadczenia, dostępne są na stronie internetowej: https://www.zmierzymyczas.pl/1776/x-otwarty-bieg-uliczny-i-marsz-nordic-walking-lewin-biega.html.

Reklama
Reklama
Reklama