Nawierzchnia boiska do piłki nożnej na grodkowskim „Orliku” zostanie wyremontowana

0
fot. UM w Grodkowie
Reklama
Reklama

Obecnie trwa procedura przetargowa w celu wyłonienia wykonawcy, ale szacowany termin zakończenia zadania wyznaczono do końca listopada 2024 r. Mowa o remoncie boiska na „Orliku” przy szkole nr 3 w Grodkowie.


  • „Burmistrz Grodkowa informuje, iż w dniu 05 czerwca 2024 r. podpisana została umowa pomiędzy Gminą Grodków a Ministrem Sportu i Turystyki w Warszawie o dofinansowanie  ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Remont nawierzchni boiska do piłki nożnej ORLIK przy PSP nr 3 w Grodkowie” w ramach Programu Modernizacji Kompleksów Sportowych „Moje Boisko ORLIK 2012” – edycja 2023. Przedmiotem zadania inwestycyjnego jest remont boiska do piłki nożnej polegający na wymianie nawierzchni z trawy syntetycznej i naprawie fragmentu chodnika z kostki betonowej okalającego płytę boiska” – informuje grodkowski magistrat.

Wartość całego zadania wyniesie 463 774,00 zł, natomiast dofinansowanie, jakie gmina pozostała z ministerialnego dofinansowania, to kwota 231 800,00 zł.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama