Awanturował się w domu – został zatrzymany za posiadanie znacznej ilości amfetaminy

1
fot. KPP w Brzegu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Brzegu zatrzymali 35-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna wpadł podczas interwencji domowej. W swoim mieszkaniu miał ponad 250 gramów amfetaminy. Dodatkowo okazało się, że był poszukiwany za wcześniej popełnione przestępstwa narkotykowe. Tym razem musi się liczyć z karą za znaczne posiadanie środków odurzających.


  • „Kilka dni temu po godzinie 1:00 w nocy oficer dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu odebrał zgłoszenie o głośnej awanturze. Z przekazanych informacji wynikało, że interwencja mundurowych jest potrzebna w jednym z mieszkań w mieście. Na miejscu policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zastali 35-letniego mieszkańca Brzegu. Mężczyzna potwierdził, że chwilę wcześniej pokłócił się z partnerką, która już opuściła mieszkanie. Ponadto z rozpoznania funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna może mieć związek z przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze najpierw sprawdzili podejrzewanego w policyjnym systemie. Okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawiania wolności za wcześniej popełnione przestępstwa narkotykowe. Następnie poinformowali zatrzymanego o przeszukaniu mieszkania. Mężczyzna dobrowolnie wydał podejrzane substancje. Wszystko było ukryte w kilku woreczkach za zabudową oświetlenia ledowego. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 250 gramów amfetaminy, 2 wagi elektroniczne, telefon i blisko 4 000 złotych” – informuje st. asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, do którego się przyznał. Grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama