Zderzenie motocyklisty z samochodem w Brzegu

0
fot. archiwum
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci ustalają przebieg wypadku, do którego doszło dzisiaj (10. lipca) w Brzegu przy ul. Wita Stwosza. Do akcji zadysponowano strażaków i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.


  • „Zgłoszenie o tym zdarzeniu wpłynęło o godz. 19:12. Wynikało z niego, że motocyklista został potrącony przez samochód. Do akcji zadysponowaliśmy dwa zastępy JRG z Brzegu. Nasze działania głównie polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu oraz zabezpieczeniu lądowiska dla śmigłowca LPR” – mówi nam asp. Robert Kozimor z zespołu prasowego Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.

    Kierowca samochodu i motocyklista podróżowali sami. Na razie nie wiadomo w jakich okolicznościach doszło do zderzenia pojazdów. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala.

  • AKTUALIZACJA godz. 20:55
    – „Ze wstępnych ustaleń wynika, że 32-latek kierujący motocyklem marki suzuki poruszał ul. Ofiar Katynia w kierunku ul. Wita Stwosza. Mężczyzna prawdopodobnie nie dostosował prędkości i uderzył w tył samochodu marki mercedes, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Kierowca motocykla został przetransportowany do szpitala w Brzegu” – mówi nas st. asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.
Reklama
Reklama
Reklama