Gredar remisuje w Nowinach

0

W sobotę (02.03.2019) KS Gredar Futsal Team Brzeg rozgrywał swoje kolejne spotkanie w rywalizacji I ligi futsalu. Tym razem rywalem brzeżan, a zarazem gospodarzem, była drużyna GKS Ekom Invex Remedies Nowiny.

Pierwsze minuty meczu nie wskazywały przewagi żadnej z drużyn. Dopiero w 9. minucie spotkania na prowadzenie wyszli brzeżanie – za sprawą Mateusza Miki. Kiedy już wiele wskazywało na to, że to Gredar będzie mógł zejść na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem, to tuż przed gwizdkiem sędziego, gola dającego remis trafił dla GKS-u Andrzej Musiał.

W drugiej połowie zrobiło się bardziej nerwowo na parkiecie. Obie drużyny chciały bowiem udowodnić swoją wyższość. Podobnie jak w pierwszej części spotkania, gola dającego prowadzenie najpierw zdobyli brzeżanie, a dokładniej Patryk Dykus – w 27. minucie gry. Kolejne minuty upływały nieco spokojniej, ale rywale robili co mogli, by zdobyć kolejnego gola. Gredar może mówić też o sporym pechu, bowiem samobójczą bramkę dającą remis 2:2, trafił Mika. Chwilę później dzięki Dykusowi brzeżanie znowu wyszli na prowadzenie – 3:2. Tuż przed końcem meczu, po raz kolejny rywalowi udało się zremisować. Ostateczny bilans spotkania to 3:3.

KS Gredar Futsal Team Brzeg – GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 3:3 (1:1)
Gredar: M. Raczkowski, Ł. Nafalski, R. Ożóg, P. Dykus, M. Mika, P. Matejko, S. Kowalik, S. Ostapyszyn, M. Kucharski, M. Zboch.

GKS: S. Dobrodziej, A. Leski, J. Machlowski, A. Musiał, M. Ponikowski, M. Czech, A. Lekki, M. Zacharski, A. Pater, P. Markowicz, D. Szymkiewicz, K. Jeleń, P. Szymonek.