Młodzi piłkarze rywalizowali na miejskim stadionie w Brzegu

0
Drużyna Masters Brzeg U-8 [fot, Sylwia Roczniak]

Do Brzegu przyjechały najlepsze dziecięce zespoły w piłce nożnej i rywalizowały w finałach wojewódzkich XIX edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W dwudniowych zawodach (04-05.04) na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej w Brzegu rywalizowały drużyny w przedziale wiekowym od 8. do 12. lat. W eliminacjach zagrało łącznie około 70. drużyn we wszystkich kategoriach wiekowych. 


Wczoraj [4 kwietnia], świetne zawody rozegrała drużyna Masters Brzeg w kat. U-8. Młodzi piłkarze pod okiem trenera Mariusza Świtonia wywalczyli tytuł V-ice Mistrzów Województwa Opolskiego.

– Wszyscy zawodnicy zaprezentowali swoje indywidualne umiejętności i udało się osiągnąć pierwszy wspólny sukces w drodze na piłkarski szczyt. Wielkie gratulacje dla zawodników: Oli, Miłosza, Janka, Mikołaja, Filipa, Patryka, Kacpra, Olafa oraz wszystkich rodziców za niesamowity doping i wsparcie. Świetne mecze grupowe, półfinał, który indywidualnym popisem rozstrzygnął na naszą korzyść Janek Hawrylów i nauka w meczu finałowym, na pewno zostaną zapamiętane na długo – czytamy w komunikacie klubu.

Dodajmy, że mistrzowie w kategoriach U-10 i U-12 będą reprezentować województwo opolskie w finale ogólnopolskim 2. maja na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Poniżej fotorelacja z dzisiejszych [piątek 05.04] rozgrywek.