Kajakowy Sprint Wiosenny – zapisy trwają!

0

Przed nami już osiemnaste zawody kajakowych dwójek dla amatorów! Zawody, które zaplanowano na sobotę (18.05) organizowane są przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzegu. Uczestnicy – po raz trzeci w historii zawodów – rywalizować będą w sprincie na brzeskim odcinku Odry – wzdłuż Mariny.


W Kajakowym Sprincie Wiosennym udział może wziąć każdy – w tym także osoby niepełnoletnie (jedynie za zgodą i pod opieką rodzica/opiekuna). Zgłoszenia przyjmowane są elektronicznie – mailowo pod adresem mosir.sport@brzeg.pl oraz poprzez facebooka, tj. przez wysłanie wiadomości do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzegu na jego fanpagu. W zgłoszeniu podać należy imiona i nazwiska członków osady oraz telefon kontaktowy.

Na najlepszych czekają m.in. puchary, a wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy. Zawody to doskonała okazja do tego, by spędzić czas aktywnie na świeżym powietrzu. Ważne jednak, że rozegranie Sprintu uzależnione jest od warunków atmosferycznych. W przypadku niesprzyjającej aury, Organizatorzy przeniosą zawody na inny termin, a zgłoszeni uczestnicy zostaną o tym poinformowani.

Więcej informacji znaleźć można na fanpagu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreakcji na facebooku oraz na stronie internetowej www.mosir.brzeg.pl.