Handball Festival 2019 w Grodkowie [fotorelacja]

0

Grodkowskie święto piłki ręcznej w pierwszą sobotę czerwca (2.06) jak co roku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród sympatyków szczypiorniaka. Zarówno tych, którzy kibicują oraz kochają i uprawiają tę dyscyplinę sportu. Do Grodkowa ponownie przyjechało wiele drużyn.


Zawody w ramach “IX” edycji Handball Festival rozpoczęły się o godzinie 9:00, przez kolejnych sześć godzin wszystkie zespoły rywalizowały na trzech obiektach – Orlik przy PSP3, Stara Hala na ul. Klubowej, Hali Sportowej im. Zdzisława Zielonki na ul. Sienkiewicza. Meczom towarzyszyła ogromna rywalizacja i chęć pokazania najlepszych zagrań, wielka ambicja zawodników, nieustępliwość, piękne bramki, radość wygranych i smutek pokonanych.

Po rywalizacji drużyn młodzieżowych oraz oldboyów nastąpiło uroczyste rozdanie pucharów i pamiątkowych dyplomów dla wszystkich drużyn biorących udział w zawodach. Tegoroczny Handball Festival przeszedł już do historii, kolejne zawody odbędą się w przyszłym roku, na wszystkich czeka jubileuszowa “X” edycja tego wydarzenia.