LZS Starowice doznały wysokiej porażki w Żmigrodzie

0

W 8. kolejce LZS Starowice doznały już piątej porażki i nadal nie zdobyły bramki, w spotkaniu z Piastem straciły natomiast aż pięć bramek! Sytuacja beniaminka spod Grodkowa z kolejki na kolejkę robi się bardziej dramatyczna. Zespół stracił do tej pory już jedenaście bramek.

Po pierwszej połowie można było już przypuszczać, że ten mecz może zakończyć się jak poprzedni, czyli porażką. W pierwszych 45. minutach Starowiczanie stracili trzy bramki. Najbardziej aktywnym zawodnikiem przed zmianą stron był Wojtaszek, zdobywca dwóch goli. Swoje dołożył jeszcze w 43. minucie Mazurek. Ten pierwszy niebawem po wznowieniu gry zdobył jeszcze trzecią, kompletując hat-tricka. W poprzednim spotkaniu gospodarze tego spotkania doznali wysokiej porażki na wyjeździe 4:1 z Ruchem Chorzów. Tym razem w Żmigrodzie mieli co świętować.

W 9. kolejce na własnym obiekcie LZS Starowice Zmierzą się z Gwarkiem Tarnowskie Góry. Zespół ze Śląska znajduje się na 15. miejscu, tuż nad strefą spadkową. Początek spotkania w najbliższą sobotę (28.09) o godzinie 13:00.

Piast Żmigród – Starowice 5-0 (3-0)

Bramki: 1-0 Wojtaszek – 17., 2-0 Wojtaszek – 37., 3-0 Mazurek – 43., 4-0 Wojtaszek – 55., 5-0 Koźlik – 64.

Starowice: Majchrowski – Kumor (62. Gos), Sacha, Sikorski, Rakowski – Szydziak (76. Zawada), Nowacki (62. Stencel), Pietrakowski (62. Pawlus), Horański, Poważny – Nowosielski.

Żółte kartki: Rakowski, Sikorski, Szydziak.