LZS Starowice przegrały w z rezerwami Miedzi Legnica

0

LZS przegrał w wyjazdowym spotkaniu z rezerwami Miedziowych. Obie bramki padły pod koniec obu części spotkania. Była to już siódma porażka zespołu spod Grodkowa.

Dokładnie w 45. minucie Kacpra Majchrowski został pokonany przez Antkowiaka. Napastnik wykorzystał sytuację pod bramką przyjezdnych. Piłka była dośrodkowana przez jednego z jego kolegów z zespołu, nie pomylił się wpakował piłkę do bramki Starowice. Gospodarze przewyższali swojego rywala przez całą pierwszą połowę.

Po zmianie stron sytuacja Starowic na boisku nie uległa poprawie, nadal lepsi byli gospodarze z Legnicy. Gospodarze podobnie jak wcześniej musieli czekać na drugą bramkę kolejne 45 minut. Po składnej akcji Zatwarnickiego z Łobodzińskim, piłka ponownie znalazła się w bramce Majchrowskiego.

W przyszłym tygodniu zespoły LZS Starowice oraz Stali Brzeg spotkają się w meczu derbowym. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę (12.10) o godzinie 15:00 na stadionie w Starowicach Dolnych.

Miedź II Legnica – LZS Starowice Dolne 2:0 (1:0)

Bramki: 44 Antkowiak, 90 Łobodziński.

Miedź: Hewelt – Borowiak, Warcholak, Czarniecki, Pojasek, Heredia(76 Łobodziński), Koziara(78 Poręba), Zatwarnicki, Conde, Śliwa(81 Smuga), Antkowiak.

Starowice: Starowice: Majchrowski – Kumor, Sikorski, Sacha, Rakowski – Pawlus (80. Kobylnik), Horański, Pietrakowski (74. Gos), Nowacki, Stencel (74. Gordzielik) – Nowosielski (90. Zawada).
Żółte kartki: Sacha, Sikorski.