Gredar po raz trzeci! Komplet punktów po wygranej w Polkowicach

0
fot. archiwalne

Gredar jest na fali i zalicza kolejne bardzo dobre spotkanie. Podopieczni Jarosława Patałucha wyraźnie rozbili faworytów tego spotkania i gospodarzy Górnika Polkowice. Po trzech wygranych zespół z Brzegu wraz z Berlandem Komprachcice i FC 2016 Siemianowice Śl. liderują w grupie południowej grupie pierwszej ligi Futsalu. Wszystkie ekipy mają na swoim koncie po dziewięć punktów.


Bohaterami i gladiatorami tego spotkania byli przede wszystkim Kucharski, Jaworski i Rojek. Pierwszy zdobył cztery, drugi dwie i ostatni jedną bramkę. Wszyscy zawodnicy tego dnia spisali się bardzo dobrze w ekipie z Brzegu. Pierwsi wynik spotkania otworzyli brzeżanie, potem wyrównali gospodarze z Polkowic. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się 1:2. Dla obu zespołów była ona wyrównana i ciężko było by wskazać ostatecznego zwycięzcę w tym pojedynku. Po zmianie stron wszystko zostało rozstrzygnięte. Zawodnicy Gredaru rozpoczęli bardziej ofensywną grę, ale popełnili również błędy, które kosztowały ich utratę dwóch bramek.. Gredar wygrał 3:7.

W przyszłą niedzielę (13.10) Brzeżanie zmierzą się z Sośnicą Gliwice, zespołem który ma na swoim koncie jedną wygraną i dwie przegrane. Początek spotkania o godzinie 18:00 na hali sportowej przy Oławskiej 2.

Górnik Polkowice – Gredar Brzeg 3-7 (1-2)

Bramki: D. Biały, P. Wyżga (dwie) – K. Kucharski (cztery), Jaworski (dwie), Rojek.

Gredar: Raczkowski – Grochowski, Rojek, K. Kucharski, Matejko oraz Boczarski, Fabijaniak, Jaworski, M. Kucharski, Makowski, Mika, Ożóg.