Kolejna wysoka wygrana Gredaru!

0

Gredar ponownie odniósł zwycięstwo zakończone gradem bramek. Brzeżanie na wyjeździe pokonali gospodarzy sobotniego spotkania Futsal Nowiny różnicą sześciu goli! O jednego mniej niż tydzień temu, gdy Gredar mierzył się w Brzegu z zespołem z Tychów.

Ze względu na brak bramek pierwsza połowa „powiewała nudą”. Na trafienia trzeba było poczekać do drugiej części spotkania, a dokładniej do 24. minuty. Jako pierwszy bramkę zdobył Kucharski, minutę później swoje dołożył Gutterez, a po Hiszpanie ponownie Kucharski. Brzeżanie prowadzili już 0:3, a do zakończenia było całkiem sporo czasu. Zdobyte gole zmotywowały zawodników z Brzegu, by zagrać jeszcze lepiej. Czwartą bramkę zdobył bramkarz Raczkowski. W krótkim odstępie czasu brzeżanie jeszcze trzykrotnie pokonali bramkarza gości, by ostatecznie wygrać 1:7. Jedyny gol, jakiego stracił Gredar, padł w 36. minucie.

Dzięki wygranej zespół z Brzegu powrócił na fotel lidera, wyprzedzając inną opolską drużynę Berland Komprachcice. W przyszłą sobotę (14.03) w Brzegu zapowiada się bardzo ciężkie spotkanie, bowiem na hali przy Oławskiej zmierzą się oba zespoły. Należy zaznaczyć, że drużyna BSF Bochnia z podobną ilością punktów zajmuje trzecie miejsce. Zespół z Brzegu ma natomiast rozegrane o jedno spotkanie mniej.

Futsal Nowiny – Gredar Brzeg 1-7 (0-0)

Bramki Gredar: Kamil Kucharski (trzy), Jose Pepo (dwie) oraz Marcin Raczkowski i Mateusz Mika.

Gredar: Raczkowski – Matejko, Jose Pepo, Grochowski, Rojek oraz Kucharski, Mika, Ożóg, Fabiszewski, Boczarski.