Rusza LOTTO Superliga Cup. W turnieju rywalizować będą gwiazdy tenisa stołowego w tym brzeżanka

0

Natalia Bajor już niebawem stanie do kolejnej rywalizacji. Tym razem weźmie udział w turnieju tenisa stołowego LOTTO Superliga Cup, który odbędzie się w siedzibie TVP Sport w niedzielę (31.05.2020). Oprócz brzeżanki w zawodach udział wezmą najlepsi przedstawiciele tej dziedziny sportu.


Przed Natalią Bajor kolejny turniej. Przypomnijmy, że brzeżanka jest dwukrotną złotą medalistką Indywidualnych Mistrzostw Polski z Białegostoku. Niedawno informowaliśmy na łamach naszych mediów, że zawodniczka, reprezentująca KU AZS UE Wrocław, wznowiła treningi po przerwie związanej z pandemią koronawirusa. Już w niedzielę (31.05.2020) okaże się, czy świetną formę udało się utrzymać i czy Bajor po raz kolejny sięgnie po najwyższe trofea. 

W turnieju LOTTO Superliga Cup udział wezmą czołowi tenisiści stołowi – w sumie ośmiu zawodników i dwie zawodniczki. Do rywalizacji, oprócz Natalii Bajor staną m.in.: Wang Zeng Yi (były Mistrz Europy w grze podwójnej), Marek Badowski (finalista Polish Open 2019), Samuel Kulczycki (aktualny Mistrz Europy juniorów w grze mieszanej), Tomasz Lewandowski, Maciej Kubik, Daniel Górak, Han Qiyao i Pavel Sirucek i Paulina Krzysiek. 

Dodajmy, że pojedynek między Pauliną Krzysiek a Natalią Bajor będzie jedynym meczem kobiet w Lotto Superliga Cup, a zawodniczki niedawno rywalizowały ze sobą w finale Mistrzostw Polski w Białymstoku. Dodatkowo, miłośnicy tenisa stołowego będą mogli także zobaczyć pojedynek pokazowy pomiędzy Lucjanem Błaszczykiem i Norbertem Stolickim.

Dodajmy, że Lotto Superliga Cup to turniej, który ma charakter pokazowy i rozegrany zostanie według zasad stosowanych w zawodach T2 Diamond. Mecze rozgrywane będą na czas – będą trwały dokładnie 12 minut, a zwycięży ten kto po zakończeniu ostatniej akcji będzie miał więcej punktów. Partnerem turnieju jest marka LOTTO.

fot. pzst.pl