Natalia Bajor wygrała bardzo nietypowy turniej zorganizowany w studiu TVP

0
ping pong

Natalia Bajor wygrała i była nie do powstrzymania! W niedzielę, 31 maja br. w studiu Telewizji Polskiej, w Warszawie odbyła się Lotto Superliga Cup. W spotkaniu finałowym kobiet górą była brzeżanka, Natalia Bajor, reprezentująca na co dzień barwy AZS UE Wrocław, która pokonała zawodniczkę Startu Nadarzyn, Paulinę Krzysiek 26:22.

Pomysłodawcami Lotto Superliga Cup byli Prezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego, Dariusz Szumacher oraz szef Lotto Superligi, Zbigniew Leszczyński. We wrześniu w Warszawie odbędą się z kolei indywidualne Mistrzostwa Europy.

Spotkanie zakończyło się bardzo wysokim wynikiem. Jednak pojedynek w ramach Lotto Superliga Cup Kobiet było bardzo nietypowym meczem.


Przede wszystkim mecze rozgrywano w studiu TVP, po drugie zastosowano system dwóch połów, trwających po pięć minut, a po trzecie zrezygnowano z tradycyjnego przywitania się grających ze sobą zawodników, jak również z sędzią głównym, ze względu na panujące restrykcje, związane z pandemią koronawiursa.

Natalia Bajor wygrała bardzo nietypowy turniej zorganizowany w studiu TVP

Natalia Bajor zdominowała mecz i pewnie wygrała ze swoją rywalką, udowadniając że wciąż jest w doskonałej formie. Gratulujemy i życzymy kolejnych wygranych!!!