Przegrana Stali w wojewódzkim Pucharze Polski

0

Stal przegrywa w wojewódzkim Pucharze Polski z Polonią Nysa. Jedyne bramki padły w doliczonym czasie. Do bramki rywali trafili najpierw Borycka ze Stali, chwilę później wyrównał po rzucie karnym Setla.

Po męczącym regulaminowym czasie gry i obu połowach dogrywki o finałowym rezultacie zadecydowały rzuty karne. Zawodnicy Stali pomylili się dwukrotnie. Rzuty karne zakończyły się ostatecznie 5:6 dla Polonii Nysa. Zwycięzca zagra w 1/32 Pucharu Polski z Górnikiem Łęczna. Spotkanie zostanie rozegrane w przyszłym tygodniu.

Stal Brzeg – Polonia Nysa 1:1 (0:0) Karne: 5:6

Bramki: Borycka – Setla

Stal: Szady – Kowalski, Niewieściuk, Banach, Maj, Danieluk, Niemczyk Sypek, Zapotoczny, Kamiński, Celuch. Rezerwa: Stitou – Kuriata, Budnik, Borycka, Szymczuk, Dychus, Łukawski

Polonia: Charęza – Izydorczyk, Redek, Czabanowski, Markiewicz, Nazar , Bobiński, Chodyga, Majerski, Golus, Danieluk Rezerwa: Kowalczyk P., Kowalczyk T., Mamis, Ostrowski, Dro Narcisse, Setla i Pisula