Remis LZS-u Skorogoszcz z Piastem Strzelce Opolskie

0

W 3. kolejce do Skorogoszczy zawitał Piast Strzelce Opolskie. Obie ekipy przed rozegraniem tego spotkania sąsiadowały w tabeli ligowej, więc przed pierwszym gwizdkiem można było się wyrównanego spotkania. Tak też było, bowiem spotkanie obu zespołów zakończyło się remisem.


Na początku spotkanie toczyło się na środku boiska. Pierwszy groźny strzał padł ze strony gospodarze, ale piłka uderzona przez zawodnika uderzyła jedynie w poprzeczkę. Kolejna groźna sytuacja miała miejsce po stronie przyjezdnych. Zimon wykorzystując chaos pod bramką Klimisza, który chwilę wcześniej interweniował upuścił piłkę obok, zawodnik Piasta z łatwością umieścił piłkę w bramce. W kolejnych minutach wigor po stronie gości ze Strzelec opadł. Zawodnicy ze Skorogoszczy lepiej sobie radzili w grze. W efekcie w 44. minucie spotkania wyrównał Garbas. Pierwsza połowa zakończyła się 1:1.

Po zmianie stron ponownie lepszą grę prowadzili przyjezdni. W 65. minucie w podobny sposób jak w pierwszej połowie, bramkę dla Piasta zdobył Stupak. Radość z prowadzenia przyjezdnych nie trwała długo, bowiem sześć minut później dla Skorogoszczy wyrównał Janeczek. Przez resztę drugiej połowy każda ze stron starała się bronić remisu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.

Trzeba szanować ten remis graliśmy z dobrym przeciwnikiem, może gdybyśmy w pierwszej połowie wykorzystali sytuacje to wynik mógł być inny, ale trzeba sobie powiedzieć że druga połowa już była pod dyktando drużyny Piasta dlatego wynik jest sprawiedliwypowiedział po spotkaniu trener ze Skorogoszcz, Marcin Feć.

LZS Skorogoszcz – Piast Strzelce 2:2 (1:1)

Bramki: Grabas – 44‘ Janeczek 71’. Zimon 19’ Stupak 65’


Skorogoszcz: Klimisz – Klimczak (85. Kozłowski), K. Stupak, Janeczek, P. Tramsz, Grabas, Aniszewski (60. Hryniewicz), K. Tramsz, T. Kolanko, Chruściel (65. Maślankiewcz), Witkowski (80. Kachel).


Piast: Popanda – Kozołup, Cembolista, Baingo, Olewicz (80. Kapela), Skórski (46. Gwózdek), Obuszko (35. Olechnowicz), D. Stupak, Buchalik, Capiga, Zimon.
Żółta kartka: Skórski.