Ruszyły zapisy do 2. edycji biegu Dotlenieni Run w Brzegu

0

Od środy (30.09), miłośnicy biegania mogą zapisywać się do drugiej edycji biegu „Dotlenieni Run – bieg dla klimatu”. Zawody na dwóch dystansach – 5 i 10 km – odbędą się 19 grudnia br. w Parku Nadodrzańskim w Brzegu


– Dotlenieni Run to inicjatywa, dzięki której osoby aktywnie spędzające wolny czas mają okazję wspomóc szczytną ideę poprzez realizowanie swojej pasji. W tym roku zawodnicy pobiegną na dwóch dystansach: 5 i 10 km. Start biegu został zaplanowany na 19 grudnia o godz. 9:00. Biorąc pod uwagę sytuację epidemiczną oraz aktualne przepisy, limit zawodników ustalono na 250 osób – informuje Marek Kołkowski, współorganizator sportowego wydarzenia.

Zapisy do biegu są prowadzone na platformie datasport.pl >>>TUTAJ<<<. Wysokość wpisowego zależy od wybranego dystansu oraz daty rejestracji.

Dodajmy, że ideą wydarzenia jest nie tylko propagowanie sportu, ale również edukacja ekologiczna związana z programami „Czyste powietrze”. Tygodnik „Panorama” oraz portal Brzeg24.pl objęły imprezę patronatem medialnym.