5. Nocna Dycha na finiszu. Zostały już tyko 2 dni na przesłanie swojego wyniku

0

Tegoroczna edycja biegu ulicznego w Brzegu odbywa się na specjalnych zasadach, a wszystko przez sytuacją epidemiologiczną w kraju. Plany tradycyjnych zawodów na dystansie 10 km pokrzyżowały obostrzenia sanitarne, jednak organizatorzy 5. Nocnej Dychy zadbali o uczestników i umożliwili im tzw. bieg wirtualny.


Przypomnijmy, że każdy zawodnik, który opłacił wpisowe może przebiec dystans 10 km na dowolnej trasie, a screen wyniku z zegarka lub telefonu musi opublikować na facebooku „Nocna Dycha Brzeg” lub wysłać mailem na adres: nocnadycha@wp.pl.

– „Pomimo obecnej sytuacji epidemiologicznej nie rezygnujmy z ruchu na świeżym powietrzu i zaplanujmy pokonanie 10 km Nocnej Dychy. Wielu biegaczy ten dystans ma już za sobą. Jest jeszcze grupa zawodników, która nie podjęła wyzwania, a czasu jest coraz mniej. Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym wydarzeniu. Przypominamy i gorąco zachęcamy do udziału” – mówi Aleksander Klimek, rzecznik prasowy zawodów.

Czasu zostało niewiele, bo termin ukończenia biegu i przesłania wyniku upływa w najbliższą niedzielę, 11 października. Wszyscy uczestnicy, którzy wezmą udział otrzymają okolicznościowy medal wygrawerowany przez firmę GrawerBus wraz z pakietem startowym i zakupioną koszulką.