MOSiR podsumował kwietniową rundę akcji „Aktywny Brzeżanin”

0
fot. MOSiR w Brzegu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzegu od początku kwietnia prowadzi akcję pn. „Aktywny Brzeżanin”, podczas której zachęca mieszkańców i miłośników naszego miasta do codziennej rekreacji na świeżym powietrzu. 4 maja była okazja do podsumowania pierwszego miesiąca zabawy i uhonorowania najbardziej zaangażowanych uczestników wydarzenia.


Tytuły Najaktywniejszej Brzeżanki i Najaktywniejszego Brzeżanina Kwietnia otrzymało siedem osób, które w minionym miesiącu codziennie wychodziły i biegały, jeździły na rowerze lub rolkach albo chodziły z kijkami, a potem wysyłały potwierdzenie aktywności do MOSiR-u. Są to: Kinga Baranowska, Tymoteusz Krzyżanowski, Małgorzata Kucharska, Wiktor Mosoń, Wioletta Perkowska, Tomasz Perkowski, Magdalena Załugowicz-Mosoń.

Podziękowania, dyplomy i upominki ufundowane przez MOSiR i Aglomerację Wrocławską otrzymało też kolejnych kilkunastu Aktywnych Brzeżan, a podziękowania za uczestnictwo wręczał Krzysztof Kulwicki, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Na tym zabawa się nie kończy! Od początku maja MOSiR przyjmuje kolejne aktywności, a do tego wyzwania można dołączyć w każdej chwili. Więcej informacji i regulamin na stronie: mosir.brzeg.pl.

Oto „Aktywni Brzeżanie kwietnia:
Kinga Baranowska – 30 aktywności
Tymoteusz Krzyżanowski – 30
Małgorzata Kucharska – 30
Wiktor Mosoń – 30
Wioletta Perkowska – 30
Tomasz Perkowski – 30
Magdalena Załugowicz-Mosoń – 30
Alicja Olewniczak – 29
Anna Skuratowicz – 29
Bartosz Pszczolarski – 28
Paweł Pietraszek – 25
Magdalena Stefaniszyn – 25
Łukasz Gąsiorowski – 24
Izabela Jasiak – 24
Bartosz Raczkowski – 20
Szymon Raczkowski – 20
Joanna Jackowiak – 20
Tomasz Berdychowski – 17
Marcin Stefaniszyn – 16
Michał Szkudlarek – 11
Wiktor Seiffert – 11
Monika Dzwonek – 9
Ryszard Dzwonek – 9
Gracjan Kłoda – 9
Maciej Pszczolarski – 8
Mariusz Piruta – 7