Jesienny rajd rowerowy „Tour de Lewin Brzeski”

0

W ostatnią sobotę września z Rynku w Lewinie Brzeskim wystartuje Jesienny rajd rowerowy. Uczestnicy pokonają trasę o długości 25 kilometrów. Zapisy przyjmowane będą do 15. września.


Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do udziału w gminnym rajdzie rowerowym, który planowany jest 25 września (sobota) 2021r. Trasa obejmować będzie dystans ok. 25 km. – czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Lewinie Brzeskim (www.lewin-brzeski.pl).

Celem rajdu jest propagowanie aktywnych form wypoczynku w gronie rodzinnym oraz zdrowego trybu życia. To także okazja do propagowania zasad ruchu drogowego wśród dzieci i młodzieży oraz promowania jazdy na rowerze jako formy aktywności fizycznej.

Uczestnicy, którzy zgłoszą się do udziału pokonają w sumie 25 kilometrów, przy czym organizatorzy zaplanowano postój na odpoczynek i regenerację po około 10 kilometrach. W wydarzeniu udział wziąć może każdy, z tym, że osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w rajdzie jedynie pod opieką rodzica lub opiekuna. Dodatkowo, uczestnicy zobowiązani są do zapoznania się z regulaminem rajdu oraz podpisania oświadczenie o zdolności do udziału w wydarzeniu.

Zapisy do udziału już trwają i przyjmowane są telefonicznie pod numerem: 77 424 66 36 i trwają do 15 września. Szczegóły i regulamin dostępne są na stronie Urzędu Miejskiego w Lewinie Brzeskim – www.lewin-brzeski.pl. W imieniu organizatora zapraszamy do udziału.