Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Judo. Zawodniczka ze Skarbimierza z kolejnym medalem

0

Zawodnicy z województw: dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego i opolskiego wzięli udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwa Młodzików w Judo, które odbyły się w Komornikach (koło Poznania) w niedzielę (26.09.2021). Wychowankowie Akademii Sztuk Walki „Sakura” ze Skarbimierza-Osiedla, występujący jako reprezentanci klubu MKS Juvenia Wrocław, zaprezentowali się bardzo przyzwoicie.

Bardzo dobrze spisała się wychowanka ASW „Sakura” ze Skarbimierza-Osiedle Aleksandra Sznajder-Wituś, zawodniczka klubu MKS Juvenia Wrocław, która w wadze do -44kg wywalczyła złoty medal.

Drugi wychowanek „Sakury” Alan Nowosielski także zawodnik MKS Juvenia Wroclaw, w wadze -60kg po trudnych pojedynkach przegrał dwie walki i w końcowym rezultacie zajął IX miejsce.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzikówbyły kolejnym turniejem sprawdzającym a jednocześnie przepustką do zbliżających się pod koniec listopada tego roku Mistrzostw Polski Młodzików w Judo. Dodajmy, że w turnieju walczyło ponad 200 zawodniczek i zawodników z 35 klubów Regionu III tzn. czterech sąsiadujących województw: dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego i opolskiego.