Potrójni mistrzowie ringo

0

Osiem zespołów stanęło na starcie III turnieju Brzeskie Ringo. Cześć z nich to uczestnicy Festyny Rodzinnego dla Justyny Podgórskiej, który równolegle odbywał sie na Stadionie Miejskim w Brzegu. Po raz trzeci z rzędu mistrzami ringo zostali Rafał Borowski i Dariusz Kałuziński, tym razem dodatkowo wzmocnieni przez Ewelinę Klimek.

Brzeskie ringo, w który gra się dwoma kółkami było nie lada wyzwaniem dla większości zespołów, okazało się bowiem że wymaga sprawności, refleksu i dużej podzielności uwagi. Drużyna, która wygrała dwie poprzednie edycje pewnie sięgnęła po trzeci triumf. Drugie miejsce zajęła ekipa grająca w składzie: Jakub Kiełtyka, Przemysław Kiełtyka, Paweł Foremski, a trzecie: Piotr Staśkiewicz, Jarosław Staśkiewicz, Adam Adamczyk.

Wyniki

OSP Lipki – Wioleta Wasieczko, Borys Podżus, Konrad Jabłoński 15:13;
Ewelina Klimek, Rafał Borowski, Dariusz Kałuziński – Sabina Bonia, Michał Pilarski, Mateusz Gregorczuk 15:5
Piotr Staśkiewicz, Jarosław Staśkiewicz, Adam Adamczyk – Jakub Kiełtyka, Przemysław Kiełtyka, Paweł Foremski 13:15
Paulina Tudaj, Mariusz Kolekta, Ryszard Dzwonek – Wiktoria Stala, Karolina Jankowska, Andrzej Wojtkowski 15:9
Ewelina Klimek, Rafał Borowski, Dariusz Kałuziński – Piotr Staśkiewicz, Jarosław Staśkiewicz, Adam Adamczyk 15:9
Jakub Kiełtyka, Przemysław Kiełtyka, Paweł Foremski – Wioleta Wasieczko, Borys Podżus, Konrad Jabłoński 15:5
OSP Lipki – Wiktoria Stala, Karolina Jankowska, Andrzej Wojtkowski 15:9
Paulina Tudaj, Mariusz Kolekta, Ryszard Dzwonek – Sabina Bonia, Michał Pilarski, Mateusz Gregorczuk 15:0 vo
Piotr Staśkiewicz, Jarosław Staśkiewicz, Adam Adamczyk – OSP Lipki 15:11
Ewelina Klimek, Rafał Borowski, Dariusz Kałuziński – Jakub Kiełtyka, Przemysław Kiełtyka, Paweł Foremski 15:6
Sabina Bonia, Michał Pilarski, Mateusz Gregorczuk – Wiktoria Stala, Karolina Jankowska, Andrzej Wojtkowski 0:15 vo
Paulina Tudaj, Mariusz Kolekta, Ryszard Dzwonek – Wioleta Wasieczko, Borys Podżus, Konrad Jabłoński 15:0 vo
Jakub Kiełtyka, Przemysław Kiełtyka, Paweł Foremski – OSP Lipki 15:11
Ewelina Klimek, Rafał Borowski, Dariusz Kałuziński – Wiktoria Stala, Karolina Jankowska, Andrzej Wojtkowski 15:3
Wioleta Wasieczko, Borys Podżus, Konrad Jabłoński – Sabina Bonia, Michał Pilarski, Mateusz Gregorczuk 0:0 vo
Paulina Tudaj, Mariusz Kolekta, Ryszard Dzwonek – Piotr Staśkiewicz, Jarosław Staśkiewicz, Adam Adamczyk 7:15
Piotr Staśkiewicz, Jarosław Staśkiewicz, Adam Adamczyk – Sabina Bonia, Michał Pilarski, Mateusz Gregorczuk 15:0 vo
Jakub Kiełtyka, Przemysław Kiełtyka, Paweł Foremski – Wiktoria Stala, Karolina Jankowska, Andrzej Wojtkowski 15:8
Ewelina Klimek, Rafał Borowski, Dariusz Kałuziński – Wioleta Wasieczko, Borys Podżus, Konrad Jabłoński 15:0 vo
Paulina Tudaj, Mariusz Kolekta, Ryszard Dzwonek – OSP Lipki 15:9
Piotr Staśkiewicz, Jarosław Staśkiewicz, Adam Adamczyk – Wiktoria Stala, Karolina Jankowska, Andrzej Wojtkowski 15:7
Jakub Kiełtyka, Przemysław Kiełtyka, Paweł Foremski – Sabina Bonia, Michał Pilarski, Mateusz Gregorczuk 15:0 vo
Ewelina Klimek, Rafał Borowski, Dariusz Kałuziński – OSP Lipki 15:0 vo
Paulina Tudaj, Mariusz Kolekta, Ryszard Dzwonek – Jakub Kiełtyka, Przemysław Kiełtyka, Paweł Foremski 14:16
Wioleta Wasieczko, Borys Podżus, Konrad Jabłoński – Wiktoria Stala, Karolina Jankowska, Andrzej Wojtkowski 0:15 vo
OSP Lipki – Sabina Bonia, Michał Pilarski, Mateusz Gregorczuk 0:0 vo
Piotr Staśkiewicz, Jarosław Staśkiewicz, Adam Adamczyk – Wioleta Wasieczko, Borys Podżus, Konrad Jabłoński 15:0 vo
Ewelina Klimek, Rafał Borowski, Dariusz Kałuziński – Paulina Tudaj, Mariusz Kolekta, Ryszard Dzwonek 15:9

 

Końcowa koeljność

1. Ewelina Klimek, Rafał Borowski, Dariusz Kałuziński 7 7 105:32

2. Jakub Kiełtyka, Przemysław Kiełtyka, Paweł Foremski 7 6 97:68

3. Piotr Staśkiewicz, Jarosław Staśkiewicz, Adam Adamczyk 7 5 97:55

4. Paulina Tudaj, Mariusz Kolekta, Ryszard Dzwonek 7 4 90:64

5. OSP Lipki (Marta Kois, Alicja Michałowicz, Agnieszka Buczyńska, Szymon Oparowski, Krystian Kadłubowski, Krzysztof Wojtkowski) 7 2 61:97

6. Wiktoria Stala, Karolina Jankowska, Andrzej Wojtkowski 7 2 66:75

7. Wioleta Wasieczko, Borys Podżus, Konrad Jabłoński 7 0 18:105

8. Sabina Bonia, Michał Pilarski, Mateusz Gregorczuk 7 0 5:105