Brzeski MOSiR zaprasza na kajaki przy ul. Korfantego

0
fot. MOSiR w Brzegu
Reklama
Reklama
Reklama

Chcielibyście spróbować popływać kajakiem, ale boicie się wypłynąć na Odrę? To jest wydarzenia w sam raz dla Was. W najbliższą sobotę 6 lipca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzegu po raz kolejny zaprasza na coroczną akcję „Kajaki na Korfantego”.


Od 10.00 do 14.00 nad akwenem przy ul. Korfantego będą czekały w pełni wyposażone kajaki, przywiezione przez pracowników Mariny Brzeg. Nie ma wcześniejszych zapisów ani rezerwacji – wystarczy przyjść i wypożyczyć komplet: kajak, wiosła i kapok, a potem można pływać po stawie bezpłatnie!

UWAGA! Na akwenie przy ul. Korfantego nie ma pomostu, z którego można zwodować kajak, dlatego przy wsiadaniu i wysiadaniu z kajaka trzeba liczyć się z koniecznością wejścia do wody „po kostki”. Organizatorzy zachęcają więc do przygotowania odpowiedniego obuwia lub wchodzenia i wychodzenia boso.

Ważne! Pływamy z poszanowaniem przyrody, co oznacza m.in., że nie podpływamy w pobliże kaczek, łabędzi i innego ptactwa wodnego, omijamy platformę na środku akwenu i nie płoszymy żadnych zwierząt.

Reklama
Reklama
Reklama