Trzecia wygrana Galla

0

Sebastian Gall z Jankowic Wielkich wygrał trzeci w tym roku pingpongowy turniej Piastowskiego Topspina. W finale pokonał 3:0 lidera klasyfikacji generalnej cyklu – Pawła Kuźmińskiego z Brzegu. Zwycięzca, dzięki wygranej, powrócił na drugie miejsce w „generalce”.


 

Trzecie miejsce w turnieju zajął zwycięzca z ubiegłego miesiąca – Piotr Piasecki z Opola i takie też miejsce zajmuje po ośmiu turniejach.

Finał: Sebastian Gall – Pawel Kuźmiński 3:0 (11:9; 11:4; 11:9)

Klasyfikacja VIII turnieju
1. Sebastian Gall – Jankowice Wlk.
2. Paweł Kuźmiński – Brzeg
3. Piotr Piasecki – Opole
4. Paweł Jabłoński – Gościeowice
5. Krzysztof Jaszkowic – Kąty Opolskie
6. Piotr Kuźmiński – Brzeg
7. Szczepan Mały – Gierałcice
8. Radosław Machoń – Opole
9. Marcelina Jarecka – Jelcz-Laskowice
10. Filip Witczak – Wołczyn
11. Patryk Jędrzejak – Opole
12. Leszek Górecki – Międzybórz
13. Marek Piasecki – Opole
14. Jan Pryjda – Jelcz-Laskowice
15. Robert Wateha – Brzeg
16. Andrzej Gogol – Mnichowice
17. Wincenty Marchewski – Jelcz-Laskowice
18. Marek Pacek – Brzeg
19. Jan Izydorczyk – Opole
20. Jacek Multan – Łosiów
21. Rafał Kędra – Brzeg
22. Tomasz Muszkieta – Jelcz-Laskowice
23. Mariusz Kurowski – Nysa
24. Bartosz Borkowski – Brzeg
25. Tomasz Solski – Jelcz-Laskowice
26. Marcin Zaremba – Opole
27. Marek Orzeł – Opole
28. Sławomir Derlatka – Osiedle Skarbimierz
29. Damian Klimek – Międzybórz
30. Mateusz Patrzałek – Osiedle Skarbimierz
31. Zbigniew Szmidt – Łękota Opatowska
32. Kamil Mykicki – Opole
33. Tadeusz Stępień – Brzeg
34. Ireneusz Kędra – Brzeg
35. Anna Mały – Gierałcice
36. Zbigniew Bartkiewicz – Żerkowice
37. Malwina Jarecka – Jelcz-Laskowice

Klasyfikacja po VIII turnieju
1. Paweł Kuźmiński 505
2. Sebastian Gall 440
3. Piotr Piasecki 425
4. Paweł Jabłoński 383
5. Piotr Kuźmiński 383
6. Tomasz Solski 357
7. Wincenty Marchewski 353
8. Marek Pacek 351
9. Radosław Machoń 339
10. Krzysztof Jaszkowic 289
11. Jan Pryjda 272
12. Marek Piasecki 267
13. Leszek Górecki 257
14. Andrzej Andrzejewski 245
15. Robert Wateha 208
16. Jan Kasendra 206
17. Tomasz Muszkieta 201
18. Robert Wicher 199
19. Jacek Matuszewski 193
20. Mateusz Patrzałek 177
21. Ireneusz Wodniak 171
22. Patryk Jędrzejak 168
23. Rafał Kędra 166
24. Andrzej Gogol 165
25. Jacek Multan 164
26. Karol Szczepanek 160
27. Robert Maczurek 154
28. Damian Klimek 153
29. Marek Orzeł 152
30. Bartosz Borkowski 148
31. Marcin Zaremba 143
32. Szczepan Mały 138
33. Jan Izydorczyk 131
34. Marcelina Jarecka 120
35. Jacek Kokott 118
36. Marcin Lepich 117
37. Zbigniew Szmidt 114
38. Bartłomiej Solski 111
39. Jerzy Witoszyński 105
40. Mariusz Kurowski 103
41. Agnieszka Marchewska 101
42. Ireneusz Kędra 100
43. Radosław Piskorski 95
44. Malwina Jarecka 94
45. Łukasz Lasiewicz 94
46. Tomasz Luty 93
47. Dariusz Grabowski 93
48. Wojciech Krzyżanowski 92
49. Marcin Gregorczyk 91
50. Filip Witczak 90
51. Wacław Marchalewicz 81
52. Zbigniew Pawlak 79
53. Jarosław Pencz 78
54. Dominik Chyżyński 77
55. Bogdan Kruszelnicki 73
56. Józef Nossol 73
57. Piotr Przyborowski 71
58. Anna Mały 70
59. Tadeusz Stępień 69
60. Patryk Wicher 67
61. Krzysztof Bulkiewicz 64
62. Sławomir Derlatka 63
63. Paweł Data 60
64. Marcin Patrys 60
65. Piotr Kulok 59
66. Dominik Kokott 57
67. Józef Kokott 55
68. Karol Wróbel 52
69. Radosław Osada 52
70. Marek Sobusiak 50
71. Krzysztof Kondziela 50
72. Wiesław Toborek 49
73. Marcin Kolman 49
74. Jacek Salata 48
75. Władysław Kącki 47
76. Kamil Mykicki 46
77. Szymon Grieger 46
78. Zbigniew Bartkiewicz 43
79. Łukasz Skonieczny 43
80. Justyna Karwacka 42
81. Grzegorz Łastowski 39
82. Andrzej Polok 38
83. Michał Wodniak 33
84. Blażej Szczepanek 32
85. Piotr Poloczek 32
86. Piotr Marchewski 31
87. Jerzy Burek 26
88. Mateusz Moroziński 24
89. Piotr Gumuliński 23
90. Tadeusz Derdak 17
91. Agnieszka Łazor 17
92. Leon Kunaszewski 14
93. Paweł Gumuliński 13
94. Łukasz Kokott 13
95. Karolina Pastuszczak 11
96. Aleksander Kondziela 11
97. Krzysztof Feliński 10
98. Oliwer Chyżyński 9
99. Jakub Tworkowski 8
100. Piotr Nowicki 7
101. Dominika Warzycha 4
102. Michał Kokott 3

Dziewiąty turniej zostanie rozegrany 22 listopada o godzinie 9.00, w hali sportowej PSP nr 3 w Brzegu przy ul. Powstańców Śląskich.