Nerwowa końcówka w Gliwicach

0

FUTSAL: W piątej kolejce II ligi futsala piłkarze KS Gredar Team Brzeg nie zdołali pokonać GSF Gliwice na ich terenie. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1:0 po akcji Wilka i Szyszki. Brzeżanie w pierwszej odsłonie byli bezbarwni i nie mieli zbyt wielu okazji do strzelenia bramki. Tuż po przerwie Wilk podwyższa na 2:0 dla Gliwic.

Emocje rozpoczynają się na 4 minuty przed końcem. Najpierw trafiają jednak gospodarze na 3:0 i kiedy wydawać by się mogło, że jest po meczu, do odrabiania strat zabierają się brzeżanie. Zaledwie 20 sekund po trzecim golu dla Gliwic jest już 3:1 po trafieniu bramkarza Marcina Raczkowskiego. Mecz zaczął się wtedy na dobre. Brzeżanie mieli dwie doskonałe okazje do strzelenia bramek. Po dwóch rzutach karnych dla Gredaru piłka trafia najpierw w poprzeczkę, a przy drugiej próbie w słupek. 25 sekund przed końcową syreną jest już tylko 3:2 dla gospodarzy po trafieniu Marcina Kucharskiego. Nerwową końcówkę lepiej wytrzymali jednak piłkarze z Gliwic, którzy jeszcze trafili w samej końcówce na 4:2 po błędzie defensorów z Brzegu. To trafienie ustaliło już wynik końcowy na 4:2 dla GSF.

GSF Gliwice – KS Gredar Futsal Team Brzeg 4:2 (1:0)

Bramki dla Gredaru: Raczkowski i Kucharski.