Brązowe medale w Mistrzostwach Województwa dziewcząt z „Szóstki”

0

Brązowe medale Mistrzostw Województwa w unihokeju wywalczyły dziewczęta z PSP nr 6 w Brzegu. Zawody finałowe odbyły się 18.02.2016 w hali OSiR w Niemodlinie.

W turnieju wzięły udział reprezentacje czterech szkół z województwa opolskiego , wyłonione z zawodów półfinałowych : ZS nr 1 z O.S (PSP nr 6), ZSP Biała Nyska, ZSP Sidzina oraz PSP Lasocice. Gra we wszystkich spotkaniach była bardzo zacięta i stała na wysokim poziomie sportowym, biorąc pod uwagę tę kategorię wiekową uczestniczek zawodów. Po rozegraniu wszystkich zaplanowanych meczy, najlepsze okazały się dziewczęta z ZSP Sidzina , natomiast drużyna z Brzegu zajęła trzecie miejsce ustępując jeszcze drużynie z Białej Nyskiej. Remisując z zespołem z Lasocic nasze dziewczyny ukończyły rywalizację na medalowej pozycji. To drugi medal tej grupy sportowej w tegorocznych rozgrywkach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Serdecznie gratulujemy!

4. PSP Lasocice

Skład zwycięskiej drużyny z PSP 6: Alicja Czarnecka, Oliwia Dżumało, Aleksandra Ożóg, Katarzyna Ożóg, Nikola Sinkowska, Gabriela Zachwiej, Małgorzata Widziak, Paulina Kowalik, Martyna Smoleń, Natalia Lasek, Martyna Żuber, Patrycja Wożniak, Lidia Błońska – trener Dariusz Żak, Jolanta Budzowska